Jdi na obsah Jdi na menu
 


PERLA Z PERA: Je libo prsa malá, nebo spíše velká?

31. 7. 2007

Umístění do rubriky PERLA Z PERA si tentokrát vysloužil text "Malá, nebo velká", publikovaný v dnešním vydání deníku Blesk, a dále pak na jeho internetových stránkách.

Jak název napovídá, cílem textu je odhalit, jaká ňadra se mužům líbí. Blesk si navíc klade smělý cíl, tematiku ideálních prsou chce rozebírat opakovaně. Dnešním dnem totiž otevírá seriál, "na jehož konci by měla být odpověď na to, jaká prsa jsou lepší - jestli ta malá, nebo velká." Kromě toho se ještě dozvíme, jaké jsou mýty o ňadrech a především - kde mají ženy prsa největší!

O tom, že půjde o "seriózní" průzkum, nás má přesvědčit skutečnost, že Blesk se ptal "odborníků, celebrit, majitelek plochých hrudníků i těch, které mají opravdu bujné vnady". A samozřejmě také mužů - mezi nimi redakce zjišťovala, jaká prsa jsou nejvíce sexy.

Samozřejmostí jsou pak dvě fotografie žen s odhalenými ňadry.

Největší PERLY Z PERA

  • Téměř každý muž se vyloženě těší na léto jen proto, že bude na co koukat.
  • Prsa všech tvarů a velikostí jsou hitem plováren i pláží.
  • Ptali jsme se odborníků, celebrit, majitelek plochých hrudníků i těch, které mají opravdu bujné vnady.
  • Mají Češky menší prsa než ženy ze sousedních států?
  • Těšíme se, že se do našeho pátrání zapojíte i vy. Piště nám a pomozte najít odpověď!

To "NEJLEPŠÍ" z textu

"Hledáme Češku s nejhezčími ňadry. Myslíte si, že ta vaše jsou nejhezčí? A jste připravena se pochlubit? Tedy nechat se vyfotografovat v celé své kráse a odpovídat na všetečné otázky na téma ňadra? Napiště nám (...) Hlavní postavou příštího dílu seriálu můžete být třeba vy!"

autor: (srv, reg)

zdroj: Blesk, "Malá, velká?", 31.7.2007, s. 3 

on-line verze: "Malá, nebo velká?"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rada

(PETRA, 15. 12. 2007 19:23)

Ano, jsem pro.

Rada

(Jana, 8. 11. 2007 17:42)

Poradím vám, jak uniknout z toho věčného stereotypu - fotky nahých žen. Vyhlašte anketu o nejdelší penis. Muži, kteří si myslí, že se jedná právě o ten jejich vyfoťte v celé jejich kráse a pobavte se s nimi o této ozdobě. Bylo by to jistě zábavné.